В Іраку двоє співробітників Всесвітньої організації охорони здоров’я отримали травми унаслідок наїзду на придорожній вибуховий пристрій. Інцидент стався поблизу міста Бартелла, що в 30 км на схід від столиці провінції міста Мосул.
Про це повідомляє Xinhua.
Керівник департаменту зв’язків із громадськістю поліції іракської провінції Ніневех Мазіна аль-Ахмаді заявив, що чоловік та жінка з Іраку, які є співробітниками ВОЗ, постраждали від вибуху закладеної бойовиками ІДІЛ.
Зазначається, що ВООЗ надає допомогу закладам охорони здоров’я Ніневеха, які суттєво постраждали під час боїв із бойовиками-екстремістами, а також медичну підтримку сотням тисяч вимушено переміщених людей.
Нагадаємо, в Іраку поряд з дипломатичним представництвом США в “зеленій зоні”, розташованій в центрі Багдада, сталися два вибухи.
Також РБК-Україна повідомляло, що в Іраку на території міжнародного аеропорту столиці Багдада впала ракета типу “Катюша”, удар був нанесений по частині, де були розташовані військовослужбовці США.
Погода в Україні 19-28 червня - коли буде спека і де чекати дощ, прогноз УкрГМЦ
Юридична спільнота заявляє про масові порушення під час виборів до Ради громадського контролю НАБУ
Перші хвилини після удару КАБАами по Запоріжжю потрапили на бодікамери патрульних
росіяни вдарили по Шостці та поранили жінку з трирічною дитиною