В Одеській міській лікарні розповіли про попередні результати ІФА-досліджень

 Джерело

КИЇВ. 27 серпня. УНН. Станом на кінець серпня у КНП “Міська лікарня №5” Одеської міської ради проведено більше 3 тис. ІФА-тестів на “ковід”, а саме на виявлення імуноглобулінів IgM та IgG. Про це у відповідь на запит УНН повідомили у самому медзакладі.

“Станом на 21 серпня методом ІФА на імуноглобулін IgM обстежено 2060 осіб, та на – IgG – 969 осіб”, – йдеться у повідомленні.

При цьому, дослідження показали, що:

– 13 осіб мають імунітет до covid-19 (IgG) (свідчить, що перехворіли коронавірусом, – ред.);

– 10 осіб отримали позитивний результат до covid-19 (IgM) (свідчить, що людина уражена вірусом, – ред.).

Нагадаємо, що у КНП “Міська клінічна лікарня №10” Одеської міської ради за останні два місяці методом ІФА було обстежено 1 тис. 585 осіб. 

Загалом, населення в Україні на “ковід” методом ІФА тестують поки що дуже мало. Переважно мова лише про тих, хто вже звертається зі скаргами до сімейних лікарів. А ось обіцяного масового скринінгу на виявлення антитіл так і не відбувається. Хоч його відомості дали б Україні можливість більш точно прогнозувати “ковід” ситуацію та виводити регіони з карантину (у разі високих показників імунності того чи іншого регіону до “ковід”). 

Зауважимо, що Україна стала п’ятою країною світу, яка розробила власні ІФА-тести (українська компанія “Діапроф-Мед”). На початку липня їх досліджували на відповідність у ЦГЗ МОЗ. І тести продемонстрували 100%-ий збіг заявленим характеристикам. 

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *