Міністерство охорони здоров’я оновило правила для навчання в школах під час пандемії. МОЗ обговорив зміни з міжнародними партнерами, а також освітянами.
Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Зокрема, для учнів 1-4 класів пересування в школах будуть дозволяти без використання масок або респіраторів.
В помаранчевих зонах педагогам буде рекомендовано носити захисні щитки, а в жовтих та зелених зонах – просто дотримання соціальної дистанції.
Якщо хоча б один учень заразиться коронавірусом, то весь клас має йти на самоізоляцію.
Дозатори та антисептики мають бути тільки на вході, в подальшому учні та викладачі мають мити руки після кожного уроку.
У МОЗ анонсували публікацію всіх правил для навчання в школах вже сьогодні на сайті відомства.
Нагадаємо, Денис Шмигаль доручив перевірити школи та дитячі садочки перед початком навчального року.
Раніше РБК-Україна писало, що з 1 вересня в школу буде заборонено вхід і пересування всередині без масок або респіраторів.
Трамп врешті зрозумів, що Україна перемагає Росію
Україна тестує зброю жорсткіше ніж Європа, а росія намагається дискредитувати ОПК через тему корупції, заявили в РНБО
Іран знову обмежив прохід суден через Ормузьку протоку попри угоду з США
В ЄС стартувала підготовка до відкриття 2-6 кластерів для вступу України