Громадська організація «Києве, мий», яка нещодавно допомагала реперці Alyona Alyona відмити плитку на Софійській площі, день тому прибрала ботсад Фоміна.
Відтак, 25 вересня, активісти, «озброївшись» гумовими рукавичками, зібрали 25 мішків зі сміттям. Серед «знахідок» були: шприци, валіза з іграшками та книжками, значок Евро-2012, банківські карти та розбитий глиняний виріб з зображенням Ластівчиним гніздом.




Довідково: «Києве, мий» — громадська ініціатива, що чистить столицю від бруду.
Даша ГРИШИНА, «Вечірній Київ»
Питання підготовки Києва до зими винесуть на розгляд РНБО - Свириденко
Атака на Київ - кількість поранених зросла до 11
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро
У Києві затримали водія, який спричинив смертельну ДТП у Печерському районі