У вівторок, 1 червня, російські окупанти тричі порушили режим припинення вогню на Донбасі, обстрілявши українські позиції.
Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.
Ворожі обстріли були зафіксовані недалеко від населеного пункту Новгородське. Окупанти відкривали вогонь з мінометів 82-го калібру, станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.
Також в районі населеного пункту Піски бойовики застосовували стрілецьку зброю.
“Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних сил України немає. Українська сторона СЦКК, використовуючи координаційний механізм, оперативно реагувала на порушення через СММ ОБСЄ”, – повідомили у штабі.
Нагадаємо 31 травня російські війська у районі проведення Операції об’єднаних сил десять разів порушили режим припинення вогню.
IPO SpaceX робить Маска першим у світі трильйонером
Пацієнти з Еболою тікають із лікарень у Конго через голодну кризу
Єврокомісія неправомірно приховувала деталі закупівлі вакцин від COVID-19 - судовий радник ЄС
Нідерланди виділять Україні 500 млн євро на дрони та засоби ППО