Війна на Донбасі: російські найманці з мінометів обстріляли позиції ЗСУ

 Джерело

У вівторок, 1 червня, російські окупанти тричі порушили режим припинення вогню на Донбасі, обстрілявши українські позиції.

Про це повідомляє пресцентр штабу ООС.

Ворожі обстріли були зафіксовані недалеко від населеного пункту Новгородське. Окупанти відкривали вогонь з мінометів 82-го калібру, станкових протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів.

Також в районі населеного пункту Піски бойовики застосовували стрілецьку зброю.

“Бойових втрат серед військовослужбовців Збройних сил України немає. Українська сторона СЦКК, використовуючи координаційний механізм, оперативно реагувала на порушення через СММ ОБСЄ”, – повідомили у штабі.

Нагадаємо 31 травня російські війська у районі проведення Операції об’єднаних сил десять разів порушили режим припинення вогню.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *