Влада Єгипту утилізуює небезпечні речовини, що зберігаються в морських портах. Рішення прийнято після вибуху в Бейруті.
Про це повідомив міністр фінансів Мухаммед Мааїт, передає Reuters.
За його словами, до початку зими поточного року морські порти Єгипту будуть повністю очищені.
“Те, що трапилося в Бейруті, змусило нас вивчити нашу власну ситуацію, і ми вже навіть позбулися великої кількості занедбаних і безгоспних небезпечних матеріалів, які перебували в портах”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, 4 серпня в Бейруті стався потужний вибух у порту, унаслідок якого загинули понад 170 людей і тисячі отримали поранення. Незабаром Ліваном прокотилися протести. Уряд країни оголосив про свою відставку.
Раніше Німеччина заявила про готовність надати Лівану допомогу для ліквідації наслідків вибухів у Бейруті в обмін на боротьбу з корупцією.
Глава МЗС Німеччини Хайко Маас заявив, що Лівану необхідно уряд, який здатний боротися з корупцією і проводити реформи.
В рф фіксують дефіцит пального та черги на АЗС після атак на нафтопереробні заводи
Британську акторку звинувачують у спробі контрабанди 320 кг метамфетаміну до Австралії
Чутки про весілля Тейлор Свіфт і Тревіса Келсі посилилися після нових повідомлень ЗМІ
Помер режисер "Друзів", "Теорії великого вибуху" та інших відомих ситкомів Джеймс Берроуз