Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час свого сьогоднішнього виступу в Європарламенті звинуватив Росію в енергетичній кризі в Європі. За його словами, ця криза може призвести до поглиблення бідності в Євросоюзі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Business Insider та Do Rzeczy.
“Швидко наростаючі ціни, які, зокрема, є результатом навмисних дій російських компаній, змушують європейські компанії приймати рішення про передачу витрат на енергію одержувачам”, – заявив Моравецький.
На думку польського прем’єра, ріст цін на енергію в Європі в першу чергу обумовлений політикою “Газпрому” та його підтримкою нового газопроводу “Північний потік-2”.
Крім того, під час дебатів Моравецький дорікнув представникам Німеччини та депутатам найбільшої фракції Європарламенту, що вони підтримують “Північний потік-2” та обговорювали його будівництво та запуск з президентом Росії.
Нагадаємо, нещодавно в Росії пригрозили, що газова криза в Європі може повторитися.
Перший кластер відкрито: Україна та ЄС офіційно розпочали переговори про вступ
ЗМІ оприлюднили текст Меморандуму про взаєморозуміння між США та Іраном
У москві вперше за 23 роки скасували концерт на красній площі до дня росії
Тайвань запустив сайт для збору розвідданих від громадян Китаю