З 14 по 20 вересня в столиці народилося 659 немовлят.
Про це повідомили у Міському науковому інформаційно-аналітичному центрі медичної статистики.
За минулий тиждень світ вперше побачили 308 дівчаток та 351 хлопчик, зокрема 8 двієнь.
Нагадаємо, що з 1 вересня почав працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги за пакунок малюка.
Ольга Косова
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро
Нічна атака на Київ: у місті палають будинки та зникло електропостачання
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі
У Києві лікарю повідомили про підозру через смерть військового з непоміченим переломом