Німеччина та Франція підтримали ініціативу України про “Нормандську зустріч” на рівні міністрів закордонних справ.
Про це заявив глава МЗС України Дмитро Кулеба на спільній пресконференції з німецьким колегою Гайко Маасом, повідомляє “Європейська правда”.
“Я вдячний міністру Маасу та французькому колезі Іву Ле Дріану за те, що вони підтримали мою проозицію провести зустріч міністрів закордонних справ, вже другу… Сьогодні ми обговорили шлях підготовки до неї. У нас є всі підстави вважати, що ця зустріч відбудеться у повноцінному чотиристоронньому форматі й до нас приєднається глава МЗС РФ”, – сказав Кулеба.
Орієнтовно зустріч у “Нормандському форматі” може відбутися у вересні.
Кулеба додав, що міністр закордонних справ Росії Сєргєй Лавров не висуває якихось додаткових передумов для її проведення.
“Ми всі налаштовані на одне: щоб ця зустріч була змістовною, щоб ми говорили по суті і шукали конкретні рішення”, – розповів глава МЗС України.
Він також зауважив, що останнім часом вдалося досягнути прогресу на мінському треку, у нормандському форматі. “Наша задача як міністрів – підтримувати цю динаміку і рухати справу вперед до наступного берлінського саміту наших лідерів і до повного припинення агресії на Сході України”, – зазначив він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НОРМАНДСЬКА ЧЕТВІРКА ПІДТВЕРДИЛА ГОТОВНІСТЬ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ РАДНИКІВ – ЗЕЛЕНСЬКИЙ
Трамп змінив думку про війну в Україні після побаченого - Макрон
Фото зруйнованого собору і дипломатія Макрона допомогли схилити Трампа на бік України – Politico
Під час спеки у Франції в автомобілі знайшли мертвими двох дітей
В Албанії посилюються протести проти будівництва зятем Трампа розкішного курорту