За перші десять днів квіткову виставку «Мульт-ленд» на Співочому полі відвідали майже 10 тисяч киян та гостей міста.
Квіткова виставка, яка розповідає про героїв улюблених мультфільмів, відкрилася 14 серпня. Вона складається з 10 головних історій, до яких веде центральна алея з фотозонами. Загалом для створення експозиції було висаджено майже 350 тисяч квітів. Використано різні інертні матеріали, зокрема, встановлено металеві каркаси, дерев’яні елементи, фанерні конструкції і навіть елементи з глини.
– Нам бракує сьогодні позитивних новин, а квіти та мультфільми завжди піднімають настрій. Тож не дивно, що наш «Мульт-ленд» набирає популярності. Сподіваємося, що кожен знайде тут свого улюбленого героя, – зазначив в.о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.
Нагадаємо, що відвідати виставку «Мульт-ленд» можна щодня з 10:00 до 20:00 на Співочому полі Печерського ландшафтного парку (вул. Лаврська, 33). Триватиме вона до 13 вересня.
Ольга Косова, фото Бориса Корпусенка
Уже 30 постраждалих через російську атаку у столиці
Комбінована атака на Київ: жителі столиці масово спускаються в метро
СБУ показала уламки російського дрона "Герань-2", яким рф вдарила по Лаврі
Нічна атака рф на Київ пошкодила будівлю Антикорупційного суду