Губернатор іркутської області ігор кобзєв доручив правоохоронцям перевірити випадки перепродажу пального за завищеними цінами на тлі дефіциту та багатокілометрових черг на автозаправках. Про це повідомляють російські ЗМІ, пише УНН.
Деталі
За словами кобзєва, окремі жителі скуповують паливо не лише для власних потреб, а й для подальшого продажу.
На жаль, деякі підприємливі громадяни почали спекулювати та перепродавати паливо за завищеними цінами. Це неприпустимо
Губернатор також стверджує, що багатокілометрові затори біля АЗС виникли через “штучний ажіотаж”. За його словами, влада розраховує стабілізувати ситуацію протягом 10-14 днів.
Напередодні мер іркутська пообіцяв встановити біотуалети біля автозаправних станцій через величезні черги, які утворилися через нестачу пального.
Розвідка Five Eyes попереджає про появу ШІ для руйнівних кібератак уже за кілька місяців
ЄС відкриває перший переговорний кластер щодо вступу України та Молдови – Єврокомісія
У Британії до семи років позбавлення волі засудили українця за підпал майна Стармера
Стармер оголосив про відставку з посади прем'єра Великої Британії