Міністерство охорони здоров’я звернулося до Кабінету Міністрів з проханням виділити додаткові кошти для Національної служби здоров’я, які направлять на оплату стаціонарної медичної допомоги з лікування коронавірусу.
Про це під час брифінгу розповіла заступник міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова.
За її словами, ще у квітні окремим рядком в НСЗУ на COVID-19 було передбачено 15,8 млрд гривень.
“Ця сума ґрунтувалася на прогнозах Всесвітньої організації охорони здоров’я, а також на експертизі фахівців. Прогноз у квітні і дані після завершення жовтня суттєве відрізняються… Зокрема, у квітні виплатили 953 млн грн, а в жовтні – 3,3 млрд грн”, – зазначила Шаталова.
У зв’язку з цим Нацслужба здоров’я заявила про потребу в додаткових грошах.
“Прогнози уточнили, і 6 листопада НСЗУ повідомила про потребу в додаткових коштах, щоб була можливість закрити фінансування грудня. Цей запит повністю верифіковано МОЗ, і уряду поданий проєкт про виділення відповідних коштів”, – додала заступник міністра.
На наступний рік НСЗУ вимагає 225 млрд грн. У МОЗ сподіваються, що ця сума буде узгоджена.
ППО та ракети для Patriot. Німеччина надасть Україні ще 400 млн дол військової допомоги
У Молдові затримали офіцера ФСБ росії, який збирав дані про Придністров’я
Зеленський і новий прем'єр Угорщини Мадяр зустрілися на саміті ЄС
Принц Джордж піде стопами батька і навчатиметься в Ітоні