Як повідомили у столичному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, двоє чоловіків впали у шахту ліфта орієнтовно з 7-8 поверху. 23-річний юнак госпіталізований до лікарні з переломом лівої стегнової кістки, закритою черепно-мозковою травмою та закритою травмою грудної клітки. Інший 31-річний чоловік після падіння з висоти помер.
Ще один нещасний випадок на будівництві стався на вулиці Північно-Сирецькій. Там 42-річний чоловік впав з висоти трьох метрів. Його госпіталізували з закритою черепно-мозковою травмою, травмами хребта та грудної клітки.
Як повідомлялося раніше, у Святошинському районі повісився 24-річний чоловік.
Олександр ГАЛУХ, «Вечірній Київ»
Куди піти в Києві на вихідних 20 - 21 червня
10-й КиївПрайд Марш відбувся в центрі столиці - противники зібрались без сутичок
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
Культурні події Києва - куди піти на вихідні 27-28 червня