Російські бойовики на Донбасі чотири рази порушили режим припинення вогню сьогодні, 31 січня. Серед військових немає бойових втрат.
Про це повідомляє пресс-служба операції Об’єднаних сил.
Біля Водяного бойовики стріляли з мінометів 120-го калібру, автоматичних гранатометів і станкових протитанкових гранатометів, а також великокаліберних кулеметів. На цьому напрямку противник використовував безпілотник типу “Крило” для коректування вогню. Українські військові нейтралізували апарат засобами радіоелектронної боротьби.
Також були обстріли біля Лебединського з мінометів 82-го калібру, а неподалік Авдіївки – із великокаліберного кулемета.
За фактом обстрілу українська сторона повідомила про порушення “тиші” представникам СММ ОБСЄ.
Вранці 31 січня повідомлялося, що за минулу добу на Донеччині зафіксовано п’ять порушень режиму припинення вогню. В результаті обстрілу поранено двоє українських військових.
Також глава української делегації в Тристоронньої контактної групи Леонід Кравчук зазначив, що проведення пропагандистського “форуму” в окупованому Донецьку свідчить про те, що на Донбасі загострюється ситуація.
У шести областях України частково зникло електропостачання через обстріли - Міненерго
Відключення світла в Києві взимку зменшаться - деталі підговки до зими
росіяни ударили FPV-дроном по цивільному авто на Харківщині - є поранені і загибла
Що святкують 11 червня в Україні та світі