В Європейському союзі незадоволені занадто жорсткими обмеженнями на кордоні з боку Німеччини. Єврокомісія вважає такі заходи надмірними та необґрунтованими.
Про це повідомляє Spiegel.
Відповідний лист було направлено Єврокомісією на ім’я представника Німеччини в Брюсселі Міхаеля Клауса.
“Ми вважаємо, що очевидної мети Німеччини – захисту громадського здоров’я в умовах пандемії – можливо досягти і з менш жорсткими обмеженнями”, – заявили в ЄС.
Єврокомісія очікує на відповідь від Німеччини протягом десяти днів. Після цього в ЄС можуть ініціювати процедуру про порушення, однак такий крок вважається малоймовірним.
Подібні листи отримали Бельгія, Угорщина, Данія, Швеція та Фінляндія – їх прикордонним контролем також не задоволені в Брюсселі.
Нагадаємо, раніше у Німеччині посилили обмеження на кордоні з Австрією та Чехією. Пропуск громадян був практично зупинений через мутації коронавірусу.
Також РБК-Україна писало, що в Єврокомісії вважають закриття кордонів не настільки ефективним методом боротьби з коронавірусом, як вакцинація.
В Одесі викрили схему розкрадання понад 20 млн грн на закупівлях для світлофорів
Головний конструктор Fire Point: бюрократичний тиск не дає Європі виробляти дешевшу та ефективнішу зброю
Погрожував ножем та стріляв: в Нацполіції розповіли деталі затримання в Ужгороді
На Житомирщині через дронову атаку рф спалахнули п'ять лісових пожеж