Будівництво газопроводу “Північний потік-2” у водах Данії може затягнутися до осені. Раніше повідомлялося про інші терміни – до кінця квітня.
Про це пише Reuters з посиланням на Морське управління Данії (DMA).
Повідомляється, що сьогодні судно “Академік Черський” вийшло з німецького порту Вісмар і прослідувало в напрямку Калінінграда для проходження ходових випробувань. Після цього очікується, що судно візьме участь у прокладанні газопроводу у водах Данії.
“Nord Stream 2 AG направила відповідне повідомлення до Морського управління Данії (DMA). Всі роботи повинні виконуватися у відповідності з наявними дозволами”, – відзначили в компанії-оператора “Північного потоку-2”.
Крім того, Морське управління Данії повідомило, що очікує завершення будівельних робіт до кінця вересня. В даний час в її водах працює інше російське судно “Фортуна”.
Зазначимо, на сьогодні трубопровід майже завершено, залишилося прокласти близько 120 км труб в данських водах і майже 30 км в німецьких.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Північний потік-2” планують добудувати в водах Данії до кінця квітня.
Президент України Володимир Зеленський назвав цей проект черговим ударом, оскільки запуск нового газопроводу може скоротити обсяги транзиту російського газу до країн ЄС.
Протибалістична оборона має стати спільною справою всієї Європи - Сибіга на засіданні Ради ЄС
Навроцький позбавив Зеленського Ордена Білого Орла
Уряд Литви планує піти у відставку наступного тижня через переформатування коаліції
В ОП відреагували на позбавлення Навроцьким Зеленського ордена Білого Орла - заява Буданова