На Закарпатті прогнозують медичний колапс наприкінці тижня

Джерело

Ситуація з коронавірусом в Закарпатській області настільки важка, що в кінці тижня регіон може зіткнутися з колапсом медичної системи. На сьогодні вже спостерігається дефіцит кисневих балонів в лікарнях.

Про це на брифінгу у Закарпатській ОДА заявив головний лікар обласної клінічної лікарні ім. А. Новака Юрій Яцина.

За його словами, в цій лікарні на сьогодні 120 пацієнтів, які потребують кисневої терапії. Причому половина з них повинна лежати в реанімації.

“А в самій реанімації у нас усього 6 ліжок і розширити її неможливо. Щодня в нашому закладі використовують 25-30 кисневих балонів, вранці у нас залишалося всього 5. Цього вистачить години до 16 не більше. І що скажете мені з цим робити? Як рятувати життя?”, – зазначив Яцина.

Він також закликав людей з COVID не виходити з дому і не зустрічатися з людьми.

“Мені все одно, чи ви вірите в цю недугу! Ми з моїми колегами спираємося на доказовій медицині. І кожен день стикаємося зі смертю. Просто надіньте маску, дотримуйтесь дистанцію – це не так важко! Допоможіть нам, тому що наприкінці тижня в нас буде мати колапс”, додав Юрій Яцина.

Нагадаємо, раніше медики Закарпаття заявили про критичну ситуацію з COVID. Зокрема, там щодня помирає 12 людей від цієї хвороби.

Зазначимо, з 8 березня в регіоні діють обмеження “червоної зони” адаптивного карантину.

Схожі повідомлення