Російські окупанти в Криму знищують вікові дерева у Фороському парку

 Джерело

Російська адміністрація окупованого Криму почала знищення памʼятки природи України – Фороського парку. Попри протести місцевих мешканців, окупанти знищують вікові дерева й ведуть на їх місці забудову.

Про це повідомляють Крим.Реалії.

Як відомо, парк Форосу для України – пам’ятка і природоохоронна територія загальнодержавного значення. На його території ростуть понад 200 видів дерев та кущів із різних куточків світу, деяким з них – понад сто років.

Загарбники ж вирішили частину парку у Форосі забудувати, через це вирізають й викопують десятки рідкісних, екзотичних і червонокнижних дерев.

В окупаційному “міністерстві екології Криму” обуреним місцевим жителям заявили: будівництво ведеться законно.

Жителі Форосу після кількох місяців безуспішної боротьби за збереження парку навіть записали звернення до президента РФ Володимира Путіна, в якому поскаржилися, що на місці дерев в парку будують паркани, а місцевих жителів “ніхто не чує”.

Однак звернення жителів окупованого Форосу до Путіна ніяк не вплинуло на темпи знищення парку.

Із 2016 року санаторієм “Форос” формально розпоряджається Федерація профспілок Татарстану (Татарстан – суб’єкт РФ), проте є інформація, що насправді нерухомість потрапила до рук компанії “Татнєфть”.

Нагадаємо, у ЗМІ опублікували карту вододефіциту в окупованому Криму.

Як повідомлялось, Аянське водосховище, яке використовується для водопостачання окупованого Російською Федерацією Сімферополя, майже повністю пересохло.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *