Російська адміністрація окупованого Криму почала знищення памʼятки природи України – Фороського парку. Попри протести місцевих мешканців, окупанти знищують вікові дерева й ведуть на їх місці забудову.
Про це повідомляють Крим.Реалії.
Як відомо, парк Форосу для України – пам’ятка і природоохоронна територія загальнодержавного значення. На його території ростуть понад 200 видів дерев та кущів із різних куточків світу, деяким з них – понад сто років.
Загарбники ж вирішили частину парку у Форосі забудувати, через це вирізають й викопують десятки рідкісних, екзотичних і червонокнижних дерев.
В окупаційному “міністерстві екології Криму” обуреним місцевим жителям заявили: будівництво ведеться законно.
Жителі Форосу після кількох місяців безуспішної боротьби за збереження парку навіть записали звернення до президента РФ Володимира Путіна, в якому поскаржилися, що на місці дерев в парку будують паркани, а місцевих жителів “ніхто не чує”.
Однак звернення жителів окупованого Форосу до Путіна ніяк не вплинуло на темпи знищення парку.
Із 2016 року санаторієм “Форос” формально розпоряджається Федерація профспілок Татарстану (Татарстан – суб’єкт РФ), проте є інформація, що насправді нерухомість потрапила до рук компанії “Татнєфть”.
Нагадаємо, у ЗМІ опублікували карту вододефіциту в окупованому Криму.
Як повідомлялось, Аянське водосховище, яке використовується для водопостачання окупованого Російською Федерацією Сімферополя, майже повністю пересохло.
Мессі зрівнявся з рекордом Клозе за голами на ЧС
Трамп закликав до повного припинення вогню на "всіх фронтах" на Близькому Сході
"Нехай тече нафта": США та Іран уклали мирну угоду про припинення воєнних операцій
Понад 3 тисячі загиблих за рік - ВМО заявила про руйнівні наслідки зміни клімату в Африці