До поліції надійшло повідомлення про пограбування 80-річної жінки в аптеці на проспекті Лісовому.
За словами потерпілої у приміщенні до неї підійшов невідомий та вихопив із рук гаманець. Упродовж години дільничні офіцери поліції за прикметами встановили особу та затримали 32-річного киянина.
«Нападник забрав із гаманця гроші та викинув його у сміттєвий бак. Речовий доказ вилучили та після завершення досудового розслідування повернуть власниці», -коментують у поліції.
Наступні 4 роки він може провести за ґратами.
Вікторія ГРЕБІНЬ, «Вечірній Київ»
Метрополітен та КМДА пояснили українцям, чи можна під час тривог приносити матраци й намети у підземку
росія атакувала Україну 70 ракетами та 611 дронами: результати роботи ППО
Лубінець виявив проблеми в роботі лікарні швидкої допомоги Києва
Без світла залишалось понад 140 тисяч киян північної частини міста