З “червоної” зони карантину Київ можуть вивести з 1 травня. Відповідне рішення можуть прийняти завтра, 28 квітня, на засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Про це в ефірі телеканалу Київ заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник.
“У нас є велика надія на те, що епідемічна ситуація нам дозволить завтра прийняти рішення про те, щоб зупинити локдаун і всі жорсткі обмеження після 30 числа. Тобто 1 травня вже перейти в іншу зону карантину і жити за іншими правилами”, – заявив Поворозник.
Зазначимо, вихід столиці з “червоної” зони означає те, що зможуть відкритися для відвідувачів кафе, ресторани і ТРЦ; громадський транспорт вийде з режиму спеціальних перевезень за перепустками; дитячі садки і школи відкриються для дітей.
Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що Київ стане наступним регіоном, який вийде з “червоної” зони карантину.
А начальник столичного управління Держспоживслужби Олег Рубан в коментарі РБК-Україна повідомив, що якщо Київ вийде з “червоної” зони до Великодня, то в місті не залишатимуть жорсткий карантин на святкові дні.
рф вдарила КАБами по ринку у Васильківці - дев'ятеро поранених, є руйнування
Петиції Києва - у столиці просять відновити історичний фонтан у Хрещатому парку
Ворожа атака на Сумщину: одна людина загинула, 13 поранено
Пенсійний фонд дорахує 20 відсотків до пенсії - перелік категорій та документів