КИЇВ. 7 травня. УНН. Учениця середньої школи у штаті Айдахо стріляла по однокласниках, є поранені. Про це повідомляє УНН з посиланням на ABC News.
Деталі
У містечку Рігбі штату Айдахо сталася стрілянина у школі. Учениця 6-го класу з пістолета у шкільному коридорі поранила двох однокласників і 1 дорослого на вулиці, якому надали медичну допомогу у лікарні. У хлопця і дівчини – серйозні поранення, лікарі борються за їхні життя.
Мотив злочину з’ясовує поліція.
Нагадаємо
Американський підліток загинув в результаті стрілянини в школі в штаті Арканзас.
Чи продовжить Лондон підтримувати України після відставки Стармера - політолог пояснив, що відбувається у Британії
Підтримка України залишається незмінною, а рф дедалі більше стикається з внутрішніми проблемами - фон дер Ляєн
Зеленський і лідери G7 з Трампом зібралися на спеціальне засідання в Евіані
США можуть ввести мита для суден в Ормузькій протоці у разі провалу переговорів з Іраном - Трамп