КИЇВ. 7 травня. УНН. Учениця середньої школи у штаті Айдахо стріляла по однокласниках, є поранені. Про це повідомляє УНН з посиланням на ABC News.
Деталі
У містечку Рігбі штату Айдахо сталася стрілянина у школі. Учениця 6-го класу з пістолета у шкільному коридорі поранила двох однокласників і 1 дорослого на вулиці, якому надали медичну допомогу у лікарні. У хлопця і дівчини – серйозні поранення, лікарі борються за їхні життя.
Мотив злочину з’ясовує поліція.
Нагадаємо
Американський підліток загинув в результаті стрілянини в школі в штаті Арканзас.
Переговори США та Ірану в Швейцарії спричинили збої в роботі аеропорту Цюриха
Відкриття першого переговорного кластера стало історичним кроком для України – Кошта
США "дуже близькі" до укладання торгової угоди з Індією - Трамп
Зеленський зустрівся з президентом Бразилії - обговорили шляхи припинення війни