Нове керівництво США не висловлювало невдоволення діями президента Володимира Зеленського у відносинах з адміністрацією екс-президента Дональда Трампа. Йдеться про скандал, пов’язаний з діяльності газової компанії Burisma.
Про це сказав міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в ефірі програми “Право на владу”.
Він підкреслив, що навіть “тіні” цієї проблеми немає на порядку денному.
“Починаючи з перших контактів між новою адміністрацією Байдена і до сьогоднішнього дня, ні на одному рівні не було американськими партнерами висловлено ніякої критики або осаду, який у них залишився, щодо якоїсь нібито неправильної поведінки української держави під час президентства Трампа і його скандалу”, – сказав Кулеба.
Як відомо, екс-президенту США Дональду Трампу наприкінці 2019 року оголосили про початок імпічменту через телефонну розмову з українським президентом Володимиром Зеленським. Демократи звинувачують Трампа в тиску на українського президента для розслідування діяльності газової компанії Burisma в Україні, до Ради директорів якої входив Хантер Байден. Сенат США виправдав Трампа за обома статтями імпічменту
Зеленський обговорив з Патріархом Варфоломієм удари по Києво-Печерській лаврі та запросив його в Україну
Віцепрем'єр Качка закликав відкрити всі переговорні кластери для засвідчення серйозності ЄС, попередив про "знак запитання"
Рютте оцінив позицію Трампа щодо припинення війни в Україні після саміту G7
Посол України на Кіпрі Ніжинський подав у відставку. Але у МЗС є проблема