Після виходу Києва з червоної зони відкрилися для відвідувачів ресторани та торгові центри. Також у центр столиці повернулася молодь та музиканти. Справжнім магнітом стали тюльпани, які розквітли на Майдані Незалежності та біля мерії.






































Вікторія Бабич-Вепрєва, Борис КОРПУСЕНКО, «Вечірній Київ»
На Київ насувається гроза, синоптики оголосили попередження
Наслідки атаки на Київ: горять МАФи на Шулявці, під ударом кіностудія імені Довженка
У Києві внаслідок російської атаки знищено інноваційний термінал "Нової пошти"
Атака на Київ - кількість поранених зросла до 11