КИЇВ. 19 травня. УНН. Депутати Верховної Ради під час чергового пленарного засідання вшанували пам’ять жертв геноциду кримськотатарського народу, передає кореспондент УНН.
Парламентарі піднялись під час виступу глави української делегації в ПАРЄ Єлизавети Ясько, присвяченому пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу та привітали її слова про підтримку кримських татар оплесками.
Нагадаємо, що щорічно 18 травня відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу.
Раніше УНН писав, що Зеленський ініціював створення робочої групи з вирішення проблем кримськотатарського народу, а також запропонував Джапарову на посаду першого заступника голови МЗС.
Шведські винищувачі Gripen двічі за добу перехоплювали російські літаки над Балтикою
Удар "Іскандером" по Одеському району - одна людина загинула, троє постраждали
рф запустила пропагандистську кампанію до річниці нападу нацистів на СРСР
Одна людина загинула, ще четверо поранені через удари рф по Донеччині