Добудова газопроводу “Північний потік-2” стала можливою через бездіяльність української влади.
Про це під час погоджувальної ради заявив п’ятий Президент, лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.
Він також зазначив – з цієї ж причини України знову не буде на черговому саміті НАТО.
“Речі треба називати своїми іменами. Це не нас не запросили на саміт НАТО. А це Зеленський не зміг добитися бути присутнім на саміті НАТО, забезпечити міжнародну коаліцію на підтримку України і захист України через формування цієї коаліції, яку ми зробили у 2014-му році”, – наголосив Порошенко.
“Це не хтось не дав можливості продовжити санкції проти “Північного потоку-2”, а Зеленський. На сьогоднішній день ми маємо визнати, “Північний потік-2” буде добудований у зв’язку з вашою злочинною бездіяльністю. І Україна перетвориться з потужної транзитної країни на Білорусь-2, на яку ви нас прирікаєте: опинитися в “енергетичному стійлі” Москви, не бути союзниками в Брюсселі, а дрейфувати в бік Росії”, – зауважив лідер “Європейської Солідарності”.
Народна депутатка від “Європейської Солідарності” Ірина Фріз вважає, що президент України Володимир Зеленський програв “Північний потік-2” через відсутність чіткої міжнародної позиції.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський фактично підтримав скасування санкцій проти “Північного потоку-2”.
росія передала Мадагаскару додаткову партію військової техніки для посилення свого впливу в Африці
Зеленський розкрив деталі домовленостей на саміті G7
Принц Джордж піде стопами батька і навчатиметься в Ітоні
Генштаб підтвердив ураження Московського НПЗ, нафтобази, залізничного мосту через Північно-Кримський канал і не тільки