У столиці продовжується вакцинація проти COVID-19. Зокрема, вже цього тижня вакцину зможуть отримати працівники навчальних закладів Києва. Про це повідомили у пресслужбі КМДА.
Спеціально для цього у кожному із районів міста будуть працювати вакцинальні центри. Колотимуть сироватку у приміщеннях навчальних закладів. Зокрема, тимчасово під таку функцію переоблаштують шкільні спортивні зали.
У кожному із центрів будуть працювати одна або ж дві вакцинальні бригади, залежно від кількості охочих зробити щеплення.
Працівників освіти вакцинуватимуть сироваткою Pfizer, яку МОЗ виділить для столиці.
Нагадаємо, минулого тижня в аеропорт «Київ» прибуло 117 тисяч доз вакцини від Pfizer-BioNTech. Окрім педагогів, цією вакциною будуть щеплювати медиків, військовослужбовців ЗСУ та дипломатів.
Минулими вихідними щеплення проти коронавірусу, яке проводили 16 медичних бригад у столичному Міжнародному виставковому центрі, отримали 3467 людей.
Олена ПЕТРИШИН, «Вечірній Київ»
росія атакувала Успенський собор Києво-Печерської лаври під час обстрілу - ПЦУ оприлюднила фото
У Києві сервал випав з вікна сьомого поверху, його шпиталізували
Нічна атака рф на Київ пошкодила будівлю Антикорупційного суду
рф поширює фейк про "ракету Patriot", яка нібито пошкодила Києво-Печерську лавру - Центр страткому