У Росії оцінили можливість нової зустрічі президентів США і Росії Джо Байдена і Володимира Путіна. Поки про це мова не йде.
Про це прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив в ефірі радіостанції “Ехо Москви”.
За його словами, поки немає ніяких наміток щодо наступного саміту президентів РФ і США. Однак президенти при необхідності можуть поговорити по телефону, вказав Пєсков.
“Зустрічі теж потрібні в міру того, як накопичується потенціал таких тупикових питань, які потрібно обговорювати на вищому рівні. Поки ніяких наміток немає”, – сказав Пєсков.
Зазначимо, вчора Путін і Байден провели переговори в Женеві. Вони, зокрема, обговорювали повернення посади спецпредставника США по Україні.
Також президенти обговорили і Білорусь. Президент США говорив, що погляди лідерів на ситуацію в країні різняться.
Зазначимо, на зустрічі Байден і Путін обговорили Україну. Американський лідер підтримав мінські угоди.
Більш детально про зустріч двох лідерів у матеріалі РБК-Україна “Випробувальний термін. Чим закінчився саміт Путіна і Байдена в Женеві”.
Лідери Європи обговорять із Трампом мир в Україні
США та Іран підписали угоду про припинення вогню, але Трамп пригрозив новими ударами
"ЄС" закликала світ відреагувати на удар по Лаврі та Арсеналу
Трамп врешті зрозумів, що Україна перемагає Росію