За минулу добу в Україні захворіли коронавірусом ще 967 людей. Найбільше нових випадків в Києві, Харківській та Донецькій областях.
Про це повідомляє прес-служба МОЗ.
За добу госпіталізували 585 осіб, померли 50 людей, а одужали 2 312 пацієнтів. За вчора найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у м. Київ (207), Харківській (68), Донецькій (61), Київській (54) та Дніпропетровській (50) областях.
Також вчора протестували методом ПЛР – 25 888 осіб, методом ІФА – 9 342 особи, експрес-тестами – 15 969 осіб.
За весь час пандемії в Україні захворіли 2 228 192 особи, одужали 2 147 972 особи, а померли 51 952 пацієнти.
Новина доповнюється…
Керівники НАБУ та САП через Марту Кос просувають власні інтереси під виглядом вимог ЄС – експрокурор САП
Макрон заявив про зміну позиції США щодо України
Зеленський розповів про Patriot, дрони та домовленості на G7
Орбан знову очолив партію Фідес попри історичну поразку та низькі рейтинги