КИЇВ. 27 липня. УНН. З 1 серпня Румунія послабить карантин. Тим, у кого є COVID-сертифікат, влада дозволить брати участь в багатотисячних фестивалях. Про це повідомляє Digi24, передає УНН.
Деталі
У серпні для всіх, у кого є COVID-сертифікат, буде дозволено брати участь в багатотисячних фестивалях. Таким чином, з документом, який підтверджує повноцінну вакцинацію, а також з негативним тестом на коронавірус, можливо проводити фестивалі під відкритим небом за участю в 75 тисяч осіб. Весілля дозволені за участю до 400 осіб з такими ж вимогами.
Зазначається, що в районах, де показники зараження залишаються незначними, клуби і бари можуть працювати практично без обмежень.
При цьому, в місцях, де показники захворюваності перевищують 2 на 1000 жителів, на заходи під відкритим небом допускається максимум 2500 осіб, також з вимогою COVID-сертифікату. Крім того, потрібно носити маски.
Брати участь в весіллях, і інших схожих події в таких зонах дозволяється максимум 150 людям під відкритим небом, і 100 в приміщеннях, а з COVID-сертифікатом — до 300 осіб.
При цьому по всій країні, незалежно від показників захворюваності, будуть дозволені заходи за участю більше 2500 осіб, при наявності у кожного з гостей щеплення від коронавірусу.
Нагадаємо
2 травня столиця Румунії Бухарест почала пом’якшення карантину. Так, в Бухаресті відкрилися внутрішні приміщення ресторанів та глядацькі зали на 30% їх загальної місткості.
15 травня Румунія скасувала масковий режим і послабила карантин.
Так, ресторани і літні тераси можуть працювати до 24:00, спортивні змагання на відкритих майданчиках можуть проходити з глядачами, що мають 25% місць. У цих заходах беруть участь тільки щеплені люди або особи, що мають негативний тест на коронавірус.
Рютте відповів, що Україна може отримати від саміту НАТО
Трамп пообіцяв "жорсткий" удар по Ірану та захоплення острова Харк у Перській затоці
У Сенаті США схвалили збільшення військової допомоги Україні на 750 млн доларів
Сі Цзіньпін заявив про глибше взаєморозуміння на завершення саміту з КНДР