Адміністрація президента США Джо Байдена уникає введення санкцій проти президента РФ Володимира Путіна і його оточення. Радники Байдена не впевнені, що санкції проти російської влади приведуть до відчутних результатів.
Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Politico.
Радники Байдена вважають, що санкції проти російських олігархів тільки посилять їх залежність від влади, і посилаються на приклади часів Обами і Трампа.
По-друге, кажуть джерела Politico, надмірно жорсткі заходи можуть призвести до кризи в Росії, а в цьому випадку російська ядерна зброя може потрапити в ненадійні руки.
Як зазначається, вищі посадові особи з американської адміністрації стверджують, що санкції проти російських олігархів тільки посилять їх залежність від держави.
Нагадаємо, Держдеп пояснив відсутність конкретних причин для санкцій в угоді щодо “Північного потоку-2”.
Україна заслуговує на відкриття переговорних кластерів, влітку ЄС може відкрити нові – фон дер Ляєн
Зеленський підбив підсумки "Рамштайну" та назвав три ключові результати
Майже 90 людей постраждали під час зіткнення потягів в Англії, 11 осіб у критичному стані
План українських далекобійних санкцій виконується: Президент подякував ЗСУ за удари по росії модернізованими дронами FP