Європейська комісія вивчить наслідки нового газового контракту Росії та Угорщини. Згідно з контрактом, Угорщина отримуватиме 4,5 млрд кубометрів газу на рік в обхід України.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на брифінг представника Єврокомісії Тіма Макфі.
“Я вже попросив колег перевірити наслідки контракту”, – сказав Макфі, відповідаючи на запитання журналістів.
Нагадаємо, Україна розкритикувала Угорщину за нову угоду з Росією, у відповідній реакції Будапешт назвав таку позицію Києва втручанням у внутрішні справи.
Детальніше про ситуацію читайте в матеріалі “Газовий контракт Угорщини з “Газпромом”. Чим ризикує Україна через угоду”.
путін збільшив чисельність армії рф до 1,5 мільйона військових
"Ваші безпідставні атаки не мають сенсу!". Мелоні гостро відповіла на закиди Трампа
У Зеленського Польща забрала Орден Білого Орла, а Муссоліні та Катерина II залишаються його кавалерами: у кого ще є нагорода
Заборона на російський газ