Київ уклав меморандум з юридичною компанією щодо оцінки корупційних звинувачень міської влади, висунутих останнім часом – Кличко

 Джерело

Київ уклав меморандум з юридичною компанією щодо аналізу та юридично-правової оцінки корупційних звинувачень, висунутих на адресу влади міста останніми місяцями.

Про це заявив міський голова столиці Віталій Кличко в ефірі телеканалу “Прямий“.

“Я хочу повідомити, що Київ уклав меморандум з юридичною компанією щодо здійснення аналізу та надання юридично-правової оцінки корупційним звинуваченням, висунутим за останній час на адресу столичної влади. Місто прагне аби ці факти були оцінені незалежними фахівцями з метою подальшого реагування. Нам вкрай важливо, щоб була оприлюднена об’єктивна інформація, а не маніпуляції, які відбуваються останнім”, – заявив Віталій Кличко.

Він зазначив, що масові обшуки, які паралізують роботу комунальних підприємств і структурних підрозділів міської влади, і які тривають вже кілька місяців, є системним, політично мотивованим тиском на владу Києва.

“Комусь не хочеться, аби в столиці відбувалися зміни, наводили лад. Лунає неправдива інформація, звинувачення. І що стосується Муніципальної варти, інших речей. Того ж паркування, – сказав мер. – Ці дії спрямовані на дискредитацію столичної влади та мене особисто. Та на створення перешкод для втілення важливих для міста і киян проєктів. І робиться це з однією метою – спаплюжити мою репутацію. Та створити підґрунтя, щоб, всупереч Конституції, призначити головою КМДА зальотного ставленика, а не того, кого обрали кияни”, – підкреслив Віталій Кличко.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *