Збройні формування Російської Федерації тричі порушили режим припинення вогню на Донбасі. При цьому один раз російські найманці відкривали вогонь із забороненого мінськими домовленостями озброєння.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-центр штабу операції Об’єднаних сил в Facebook.
Так, один з ворожих обстрілів був зафіксований в напрямку Авдіївки. Окупанти здійснили обстріл з автоматичних станкових гранатометів.
При цьому в бік Зайцевого проросійські війська вели вогонь з ручних протитанкових гранатометів і стрілецької зброї.
Крім того, українські позиції біля Гранітного бойовики обстріляли з мінометів калібру 120 мм.
В результаті ворожих обстрілів жоден військовослужбовець Об’єднаних сил не постраждав.
“Наші захисники відкривали вогонь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, чим змусили противника припинити вогневу активність”, – йдеться в повідомленні.
При цьому в штабі додали, що ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.
Удари рф по Дніпропетровщині 23 червня - 34 000 родин залишилися без світла
У Лаврі тривають аварійні роботи після атаки рф, закрито 70% даху Успенського собору - Мінкульт
Черги на кордоні з України - які пункти пропуску найменш завантажені влітку
Бульвар Верховної Ради в Києві частково перекривають з 17 червня - схема