Під Харковом пасажирський потяг Львів – Бахмут збив дівчину. Вона загинула на місці від отриманих травм.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на поліцію Харківської області.
Повідомляється, що поїзд сполученням Львів – Бахмут збив дівчину на залізничному перегоні Люботин – Нова Баварія в селищі Пісочин.
“Від отриманих травм 19-річна мешканка Пісочина загинула на місці. Інформація зареєстрована в Єдиному обліку заяв і повідомлень. В даний час огляд місця події триває, всі обставини трагедії з’ясовуються”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, минулого тижня в Київській області комбайн виїхав на залізничні колії і в нього врізався потяг Бахмут-Львів, в результаті він затримався в дорозі більш ніж на дві години.
Олександр Гряник обороняв Азовсталь і загинув - історія і Кубок пам'яті з футзалу, фото
В Україні викрили мережу нелегальних онлайн-казино з оборотом понад 141 млн грн - Кравченко
Сотні мільйонів податків під загрозою: чому Україна не може дозволити собі втратити авіагалузь
PlayCity може отримати нового керівника через відкритий конкурс