Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент РФ Володимир Путін провели телефонну розмову. Вони обговорили ситуацію на Донбасі.
Про це повідомляє прес-служба уряду Німеччини.
Зокрема, вони обговорили реалізацію мінських угод. Співрозмовники також обговорили, як боротися з ембарго на поставки зброї до Ірану і поточною ситуацією в Лівії.
Нагадаємо, у районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі у вівторок, 14 липня, незаконні збройні формування Російської Федерації 18 разів порушили режим припинення вогню.
Зазначимо, в результаті обстрілу окупантів 13 липня троє українських військових були вбиті, ще двоє – поранені.
США висловили засмучення з приводу загибелі українського військового медика на Донбасі і засудили безперервну російську агресію.
Також Британія глибоко засмучена втратами серед українських військових на Донбасі на цьому тижні.
"Безпекові виклики від росії - не на рік і не на п'ять": Зеленський вказав на нові бази рф та критичну роль України для Європи
Іран домовився зі США про створення "гарячої лінії" в Ормузькій протоці
Україна та Німеччина підписали угоду, яка відкриває шлях до спільної розробки нової системи ППО
Сибіга: росія атакувала турецьке судно після візиту голови МЗС Туреччини до рф, її словам не можна довіряти