В Одесі з затонулого танкера Delfi стався черговий розлив пального. Забруднення води повністю локалізовано.
Про це повідомили в прес-службі Одеського морського порту.
Наголошується, що сьогодні, 15 липня, поблизу судна було зафіксовано невелика пляма. Інспектори Державної екологічної інспекції в Одеській області для перевірки взяли проби навколо танкера.
“Ймовірною причиною забруднення є ослаблення бонової кріплення, внаслідок несприятливих метеорологічних умов протягом минулої доби (спостерігалися потужні пориви вітру)”, – повідомили в порту.
Представники судновласника повністю локалізували забруднення води – обробили поверхню морської води сорбентом і закріпили бонове загородження.
Нагадаємо, танкер Delfi затонув поблизу одеського пляжу “Дельфін” в кінці листопада 2019 року. Власник судна відмовлявся прибирати судно, незважаючи на обов’язку провести ліквідаційні роботи до 31 березня. Вартість робота оцінювалася від 18 до 24 мільйонів гривень. При цьому в кінці червня були зафіксовані дві витоку пального з танкера.
Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що роботи по підйому затонулого танкера Delfi повинні завершити до 20 липня за умов гарної погоди і відсутність хвиль.
При цьому мер Одеси Геннадій Труханов повідомляв, що танкер зможуть прибрати з пляжу не раніше вересня.
Відпочили на Шацьких озерах і отримали висип на шкірі - що відбувається на популярному курорті
Поїзди з Польщі до України затримуються на 3 години 20 червня
Мати утримувала 7-річного сина на ланцюгу на Дніпровщині - прокуратура
Пожежу в заповіднику на Житомирщині гасили чотири доби після атаки рф