Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Російської Федерації Володимир Путін провели телефонну розмову, під час якої обговорили ситуацію на Донбасі.
Про це повідомляє пресслужба уряду Німеччини.
Як зазначається, лідери країн обговорили реалізацію Мінських угод. Також співрозмовники обговорили, як боротися з ембарго на постачання зброї до Ірану і поточну ситуацію в Лівії.
Зеленський на саміті G7 показав Трампу фото наслідків російського удару по Лаврі - Reuters
Стефанчук назвав катастрофічною помилкою рішення Навроцького щодо нагороди Зеленського
Україна вже має детальний план реформ на тисячі сторінок для вступу до ЄС – Качка
Переговори США та Ірану відновляться наступного тижня - МЗС Пакистану