Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Російської Федерації Володимир Путін провели телефонну розмову, під час якої обговорили ситуацію на Донбасі.
Про це повідомляє пресслужба уряду Німеччини.
Як зазначається, лідери країн обговорили реалізацію Мінських угод. Також співрозмовники обговорили, як боротися з ембарго на постачання зброї до Ірану і поточну ситуацію в Лівії.
У Франції завод, що виробляє дрони для України, атакували коктейлями Молотова - ЗМІ
У Швейцарії на референдумі не підтримали ідею обмежити кількість населення
Європу накриє екстремальна спека до 40 градусів найближчими днями
Переговори зірвано, іранська делегація покинула переговори у Швейцарії після погроз Трампа – журналіст