Нове перемир’я на Донбасі буде набагато складніше порушити. Досягнута угода про припинення вогню буде підписана в рамках “нормандської четвірки”.
Про це розповів в ефірі телеканалу “Україна 24” представник України в Тристоронньої контактної групи, переселенець і журналіст з Донецька Сергій Гармаш.
За його словами, Путіну вже важко буде сказати, що він не сторона конфлікту в разі порушення режиму “тиші”.
“Є вже спільну заяву Берліна і Парижа, які підтримують це перемир’я. Наш президент говорить про те, що він хоче, щоб на “нормандської зустрічі” вже чотирма лідерами це перемир’я було підписано. Тому тактичні плюси від цього перемир’я я вважаю значними”, – сказав він.
Гармаш зазначив, що не вірить у тривале встановлення “тиші” на Донбасі.
Нагадаємо, 00:01 понеділка, 27 липня, на Донбасі набула чинності угода про режим “тиші”, яке погодили в рамках Тристоронньої контактної групи.
Як повідомляло РБК-Україна, на передову відправлять українських миротворців ООН і залучать представників вітчизняних та іноземних ЗМІ.
Крім цього, раніше в терористичних угрупованнях “ЛДНР” заявили, що їх силові структури переходять до повного безстрокового припинення вогню з 27 липня.
Рада у четвер збереться на засідання, щоб розблокувати законопроєкт про фінансування армії - Арахамія
Народний депутат Власенко: Кривонос мав піти після скандалу - так роблять в будь-якій нормальній країні
Порошенко передав ЗСУ 25 комплексів "Ай-Петрі" на 260 млн грн
"Якщо він це не зробить - зробимо ми": Зеленський закликав лукашенка вимкнути техніку, що коригує атаки рф по Україні