На бульварі Дружби Народів встановлюють антипаркувальні стовпчики. Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА. Тут вже встановлено 687 штук, ще близько півсотні продовжують монтувати.
Загалом, протягом цього року в місті вже встановили майже 6 000 антипаркувальних стовпчиків. Поки що переважно в центральній частині столиці.
-Тож закликаємо водіїв поважати пішоходів та не паркувати транспорт на тротуарах,- зазначили у Департаменті.
Масована атака рф на Київ забрала життя вже п'яти людей
На відновлення Успенського собору Лаври після російської атаки кошти забезпечать вже сьогодні - Свириденко
Кількість поранених у Києві зростає, ворог ударив по 25-поверхівці
У Києві спалахнула пожежа на Бессарабському ринку