Міська влада проектує три нові сучасні реабілітаційні центри для дітей з інвалідністю.
Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда, інформує пресслужба КМДА.
-На сьогодні у місті відсутня широка мережа реабілітаційних центрів. Один Київський міський центр та районні територіальні центри і відділення не можуть повністю впоратися із проблемою, тому місто комплексно підходить до її вирішення. Ми чітко розуміємо кількість дітей, їх нозології, складнощі, з якими стикаються батьки. Зараз ми плануємо створити три нові реабілітаційні центри на вул. Юнкерова, вул. Закревського та просп. Правди. Вони перебувають на стадії проектування, яка триватиме до кінця року. Зведення ж закладів розпочнеться у наступному році, – зазначила Марина Хонда.
Заступниця голови КМДА додала, що до фінансування будівництва долучаться й іноземні партнери. Зокрема, допомогу у створенні центрів надає Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анка Фельдгузен. Марина Хонда окремо висловила їй подяку.
Нічна атака рф на Київ пошкодила будівлю Антикорупційного суду
На столичному Печерську сталась смертельна ДТП
Питання підготовки Києва до зими винесуть на розгляд РНБО - Свириденко
Атака на Київ - кількість поранених зросла до 11