Проросійські бойовики на Донбасі кілька разів порушили режим повного і всеосяжного режиму припинення вогню, який почався з 27 липня.
Про це під час брифінгу повідомив командувач Операції об’єднаних сил Володимир Кравченко, трансляцію вів “Прямий”.
“На жаль, із боку противника о 0:20-0:45 був обстріл підрозділу 36-ої окремої бригади морської піхоти зі стрілецької зброї, ручних протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів”, — сказав Кравченко під час брифінгу.
Він додав, що з українського боку втрат немає, а ЗСУ не відповідали на обстріл.
За словами командувача ООС, близько 9:00 бойовики тричі обстріляли позиції у смузі відповідальності 79-ої бригади, встановивши три міни ПОМ.
Кравченко також запевнив, що ситуація на Донбасі залишається під контролем.
Нагадаємо, о 00:01 понеділка, 27 липня, на Донбасі набула чинності угода про режим “тиші”, яку погодили в рамках Тристоронньої контактної групи.
“ВСЕОСЯЖНЕ ПЕРЕМИР’Я” ЗЕЛЕНСЬКОГО: В ООС ЗАЯВИЛИ ПРО МІНУВАННЯ БОЙОВИКАМИ ПОЗИЦІЙ ЗСУ
У краснодарському краї після атаки БПЛА загорілася Полтавська нафтобаза
У Молдові затримали офіцера ФСБ росії, який збирав дані про Придністров’я
Генштаб ЗСУ повідомив про ураження центру космічного зв'язку у московській області
Мерц подарував Трампу форму збірної ФРН з футболу на день народження