Проросійські бойовики на Донбасі кілька разів порушили режим повного і всеосяжного режиму припинення вогню, який почався з 27 липня.
Про це під час брифінгу повідомив командувач Операції об’єднаних сил Володимир Кравченко, трансляцію вів “Прямий”.
“На жаль, із боку противника о 0:20-0:45 був обстріл підрозділу 36-ої окремої бригади морської піхоти зі стрілецької зброї, ручних протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів”, — сказав Кравченко під час брифінгу.
Він додав, що з українського боку втрат немає, а ЗСУ не відповідали на обстріл.
За словами командувача ООС, близько 9:00 бойовики тричі обстріляли позиції у смузі відповідальності 79-ої бригади, встановивши три міни ПОМ.
Кравченко також запевнив, що ситуація на Донбасі залишається під контролем.
Нагадаємо, о 00:01 понеділка, 27 липня, на Донбасі набула чинності угода про режим “тиші”, яку погодили в рамках Тристоронньої контактної групи.
“ВСЕОСЯЖНЕ ПЕРЕМИР’Я” ЗЕЛЕНСЬКОГО: В ООС ЗАЯВИЛИ ПРО МІНУВАННЯ БОЙОВИКАМИ ПОЗИЦІЙ ЗСУ
В Албанії посилюються протести проти будівництва зятем Трампа розкішного курорту
пєсков заявив, що путін та лукашенко обговорять заяви Зеленського найближчим часом
Ейфелева вежа та Лувр скоротили години роботи через рекордну спеку у Франції
Данія хоче анулювати дозволи на проживання частині українських чоловіків