“Всеосяжне перемир’я” на Донбасі: бойовики менш ніж через годину обстріляли позиції ЗСУ

 Джерело

Проросійські бойовики на Донбасі кілька разів порушили режим повного і всеосяжного режиму припинення вогню, який почався з 27 липня.

Про це під час брифінгу  повідомив командувач Операції об’єднаних сил Володимир Кравченко, трансляцію вів “Прямий”.

“На жаль, із боку противника о 0:20-0:45 був обстріл підрозділу 36-ої окремої бригади морської піхоти зі стрілецької зброї, ручних протитанкових гранатометів і великокаліберних кулеметів”, — сказав Кравченко під час брифінгу.

Він додав, що з українського боку втрат немає, а ЗСУ не відповідали на обстріл.

За словами командувача ООС, близько 9:00 бойовики тричі обстріляли позиції у смузі відповідальності 79-ої бригади, встановивши три міни ПОМ.

Кравченко також запевнив, що ситуація на Донбасі залишається під контролем.

Нагадаємо, о 00:01 понеділка, 27 липня, на Донбасі набула чинності угода про режим “тиші”, яку погодили в рамках Тристоронньої контактної групи.

“ВСЕОСЯЖНЕ ПЕРЕМИР’Я” ЗЕЛЕНСЬКОГО: В ООС ЗАЯВИЛИ ПРО МІНУВАННЯ БОЙОВИКАМИ ПОЗИЦІЙ ЗСУ

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *