Сьогодні, 27 липня під час брифінгу про перші результати перемир’я на Донбасі, в ООС повідомили, що за навмисний вогонь по бойовиках бійців ООС каратимуть, зокрема, на них будуть покладені дисциплінарні стягнення.
Трансляцію вів “Прямий”.
“Щодо дисциплінарних стягнень, звичайно, якщо буде навмисне порушення, навмисна стрілянина в бік противника, то звичайно буде проведене розслідування і буде покладені дисциплінарні стягнення”, – йдеться в повідомленні.
В ООС наголосили, що такі випадки будуть розглядатися в залежності від ситуації, яка склалась на Донбасі.
Також, о 00:01 понеділка, 27 липня, на Донбасі набула чинності угода про режим “тиші”, яку погодили в рамках Тристоронньої контактної групи.
“ВСЕОСЯЖНЕ ПЕРЕМИР’Я” ЗЕЛЕНСЬКОГО: В ООС ЗАЯВИЛИ ПРО МІНУВАННЯ БОЙОВИКАМИ ПОЗИЦІЙ ЗСУ
Генштаб підтвердив ураження Оренбурзького ГПЗ та гелієвого заводу, пошкодження центру космічного зв'язку у рф
Є хороші ідеї, які можуть наблизити мир: Зеленський анонсував зустріч і Трампом на саміті G7
російські регіони тонуть у борговій ямі через війну - ЦПД
Зеленський прогнозує відновлення переговорів з росією, але формат не визначений