Війна на Донбасі: за навмисний вогонь по супротивнику бійців ООС каратимуть

 Джерело

Сьогодні, 27 липня під час брифінгу про перші результати перемир’я на Донбасі, в ООС повідомили, що за навмисний вогонь по бойовиках бійців ООС каратимуть, зокрема, на них будуть покладені дисциплінарні стягнення.

Трансляцію вів “Прямий”.

“Щодо дисциплінарних стягнень, звичайно, якщо буде навмисне порушення, навмисна стрілянина в бік противника, то звичайно буде проведене розслідування і буде покладені дисциплінарні стягнення”, – йдеться в повідомленні.

В ООС наголосили, що такі випадки будуть розглядатися в залежності від ситуації, яка склалась на Донбасі.

Нагадаємо, що керівництвом Збройних сил України видано наказ про припинення вогню, що передбачає запровадження додаткових заходів, які мають забезпечити дотримання всеохоплюючого, стійкого та безстрокового перемир’я.

Також, о 00:01 понеділка, 27 липня, на Донбасі набула чинності угода про режим “тиші”, яку погодили в рамках Тристоронньої контактної групи.

“ВСЕОСЯЖНЕ ПЕРЕМИР’Я” ЗЕЛЕНСЬКОГО: В ООС ЗАЯВИЛИ ПРО МІНУВАННЯ БОЙОВИКАМИ ПОЗИЦІЙ ЗСУ

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *