Сьогодні, 27 липня під час брифінгу про перші результати перемир’я на Донбасі, в ООС повідомили, що за навмисний вогонь по бойовиках бійців ООС каратимуть, зокрема, на них будуть покладені дисциплінарні стягнення.
Трансляцію вів “Прямий”.
“Щодо дисциплінарних стягнень, звичайно, якщо буде навмисне порушення, навмисна стрілянина в бік противника, то звичайно буде проведене розслідування і буде покладені дисциплінарні стягнення”, – йдеться в повідомленні.
В ООС наголосили, що такі випадки будуть розглядатися в залежності від ситуації, яка склалась на Донбасі.
Також, о 00:01 понеділка, 27 липня, на Донбасі набула чинності угода про режим “тиші”, яку погодили в рамках Тристоронньої контактної групи.
“ВСЕОСЯЖНЕ ПЕРЕМИР’Я” ЗЕЛЕНСЬКОГО: В ООС ЗАЯВИЛИ ПРО МІНУВАННЯ БОЙОВИКАМИ ПОЗИЦІЙ ЗСУ
пєсков назвав умови для зустрічі із Зеленським та представниками Трампа
Білл Гейтс заявив Конгресу США, що Епштейн міг намагатися використати його особисте життя для шантажу
Рютте намагався знизити напруженість між НАТО і Трампом через війну з Іраном – Reuters
У ФБР заявили, що запобігли атаці дронів на Білий дім під час святкування дня народження Трампа