Зборовський: близько 15% поліцейських мають антитіла до COVID-19

 Джерело

КИЇВ. 27 липня. УНН. Близько 15% поліцейських мають антитіла до COVID-19. Про це у своєму Facebook написав командир батальйону патрульної поліції України Євген Зборовський, передає УНН

“Поліцейський – друга професія після лікарів по кількості захворювань на ковід 19. Крім активних хворих, також нам нещодавно зробили ІФА тестування, яке показало, що серед нас є близько 15% (з протестованих), які вже мають антитіла до коронавірусу, тобто перехворіли безсимптомно навіть не здогадуючись про це”, – написав він.

В умовах карантинного режиму тестування українських поліцейських на антитіла методом ІФА є вкрай важливим, додав Зборовський. Оскільки із введенням карантину працівники поліції перейшли на посилений режим несення служби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якщо Україна не почне регулярне ІФА-тестування медиків, то знову будуть вмирати лікарі

“Морально важко, коли ти отримуєш сотню контактів за день, а потім приходиш до себе додому, до дітей, батьків і не знаєш чи безпечно їм з тобою спілкуватись, чи може ти приніс зі служби вірус”, – пише він.

Як повідомляв УНН, депутати хочуть посилити відповідальність за ігнорування наказу МОЗ про тестування лікарів, поліцейських і прикордонників на COVID-19.

Уточнимо, що ще 21 травня МОЗ оновив стандарти медичної допомоги при COVID-19, передбачивши обов’язкове ІФА-тестування, зокрема, для лікарів з метою їх захисту. Окремою категорією громадян, що підлягають ІФА-скринінгу, наказом МОЗ визначено працівників Національної поліції, Національної гвардії і Держприкордонслужби.

У ЦГЗ МОЗ вже заявили, що на тих, хто ігнорує наказ МОЗ про ІФА-скринінг, чекатимуть великі штрафні санкції.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *