У Києві виправили поломку на теплоелектроцентралі № 5, через яку три райони залишилися без електрики та води. Зараз районні аварійні служби перевіряють локальні підключення.
Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.
“Пошкодження обладнання на Київській теплоелектроцентралі № 5, розташованої на вулиці Промисловій, усунені. Споживачі підключені до електропостачання. Зараз районні аварійні служби перевіряють локальні підключення, щоб жоден будинок не залишився без послуги”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, у столиці відновили рух тролейбусів, але залізничний вокзал станом на 20:00 залишався без електрики.
Також повідомлялося, що у ТРЦ Ocean Plaza через відсутність світла людей евакуювали з будівлі.
Відводи, переноси і тиск: що відбувається у справі лікарів клініки Odrex, яких обвинувачують у медичному недбальстві
Церкви, меми та чати: як Росія намагається впливати на українських біженців у Європі
Погода в Україна 11 червня - де прогнозують дощі з грозами
КПП Шегині - Медика працюватиме влітку попри ремонт