У Києві виправили пошкодження на ТЕЦ, через яке частина міста залишилася без світла

Джерело

У Києві виправили поломку на теплоелектроцентралі № 5, через яку три райони залишилися без електрики та води. Зараз районні аварійні служби перевіряють локальні підключення.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

“Пошкодження обладнання на Київській теплоелектроцентралі № 5, розташованої на вулиці Промисловій, усунені. Споживачі підключені до електропостачання. Зараз районні аварійні служби перевіряють локальні підключення, щоб жоден будинок не залишився без послуги”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у столиці відновили рух тролейбусів, але залізничний вокзал станом на 20:00 залишався без електрики.

Також повідомлялося, що у ТРЦ Ocean Plaza через відсутність світла людей евакуювали з будівлі.

Схожі повідомлення