У центрі Києва проходить акція протесту “Ні капітуляції” проти перемир’я на Донбасі. Зараз демонстранти вирушили на Майдан і до будинку президента Володимира Зеленського.
Про це повідомляє “Громадське радіо”.
Участь в акції протесту взяли кілька сотень людей. Вони впродовж півтора годин протестували під стінами Офісу президента. В руках демонстранти тримають плакати з написами: “Зелю – геть”, “Ні капітуляції”, “Жодного перемир’я з ворогом”.
“Це не перемир’я, це роззброєння української армії, це капітуляція. Не буде миру, поки Росія не захоче”, – кажуть організатори акції протесту.
Учасники акції «Ні — капітуляції» під ОП скандують «Одна єдина — Соборна Україна».
Відео: Ярослава Жуковська/Громадське радіо pic.twitter.com/a5P84JIugI
— Громадське радіо (@HromadskeRadio) July 27, 2020
Нагадаємо, з 27 липня на Донбасі набув чинності режим повного припинення вогню, незважаючи на це, в перший день нового перемир’я бойовики двічі обстріляли позиції українських військових і проводили дистанційне мінування території з допомогою протитанкових гранатометів.
Як повідомляло РБК-Україна, в Офісі президента повідомили, що, незважаючи на обстріл з боку бойовиків, перемир’я на Донбасі працює, а обстріл з боку бойовиків не несуть системний характер.
Евакуація в Дніпропетровській області розширена - звідки примусово вивозять дітей і дорослих
У ДСНС назвали імена загиблих рятувальників через удар рф по Харкову
В Україну йде тепло із Західної Європи - прогноз погоди на 19 червня
Кучма теж відмовився від польського ордена після рішення Навроцького щодо Зеленського