Народний депутат VIII скликання Борислав Береза балотуватиметься у мери Києва, а його партія – до Київської міської Ради.
Про це Береза повідомив на своїй сторінці у Facebook.
“Так, я прийняв остаточне рішення і йду у мери Києва, а моя команда ЕкоПартії – до Київради” – написав він.
Британія вперше показала перехоплення російського танкера — відео
ООН попередила про погіршення ситуації з голодом у 13 регіонах світу
Іран спростував заяву Трампа про підписання мирної угоди зі США в неділю
ЄС та всі країни G7 єдині у підтримці України - Кошта