Борислав Береза балотуватиметься у мери Києва

 Джерело

Народний депутат VIII скликання Борислав Береза балотуватиметься у мери Києва, а його партія – до Київської міської Ради.

Про це Береза повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Так, я прийняв остаточне рішення і йду у мери Києва, а моя команда ЕкоПартії – до Київради” – написав він.

Схожі повідомлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *